Piedāvātie risinājumi ir veidoti uz ļoti jaudīgām un elastīgām tehnoloģijām. Šīs tehnoloģijas ir iespējams pielāgot klienta vajadzībām vairākos dažādos līmeņos bez papildus programmēšanas un dažādiem trešo pušu produktiem. Tātad – lielākoties risinājums tiek pielāgots Tavam biznesam. 

Tomēr tā nu tas dabā ir iekārtots – jebkurai pielāgošanai ir robežas un izslēgt varbūtību, ka tieši Tavā uzņēmumā varētu būt kāds ļoti īpašs process, kuram nepieciešams tikpat īpašs risinājums, nav iespējams. 

Taču šeit atkal ir jāskatās uz situāciju. Var būt gadījumi, kad uzņēmumā objektīvi eksistē kāds īpašs process vai darba metode, kas nodrošina uzņēmuma konkurētspēju. Biežāk gan sastopams ir cits gadījums – uzņēmumā laika gaitā ir izveidots kāds pilnīgi individuāls process, kurš nav ne efektīvs, ne konkurētspēju veicinošs. Tas radies, mēģinot ar nepietiekamu tehnisko nodrošinājumu risināt kādu problēmu, kura normālos apstākļos nemaz nepastāvētu. Par cik Tu vēlies sasniegt reālus uzlabojumus, šādus īpašos procesus NEDRĪKST turpināt praktizēt, tos NEDRĪKST IEVIEST jaunajā sistēmā. 

Varbūt tas liksies pārsteidzoši, bet tieši šos scenārijus dzīvē iznāk satikt visbiežāk. Saskaroties ar šādu situāciju, mēs izskaidrojam jautājuma būtību un parādām, kā nepieciešamo rezultātu iespējams sasniegt ar piedāvāto risinājumu ātrāk, vienkāršāk un elastīgāk. 

Nospiedoši lielākajā daļā gadījumu gan jautājumi par to, kā un kādu funkcionalitāti būtu jāievieš, nemaz nerodas.