Hortus Digital

Viens no vadošajiem uzņēmumiem nozarē

HORTUS Digital ir viens no vecākajiem uzņēmumiem Latvijā, kas nodarbojas ar Microsoft Dynamics 365 risinājumu ieviešanu un apkalpošanu. Strādājot kopš 2000. gada, esam veiksmīgi realizējuši projektus gan Latvijā, gan tālu ārpus tās.

Mūsu vērtības

Mēs ticam efektivitātei, kuru sniedz  standartizācija un atkārtojamība. Mūsu misija ir veidot IT risinājumus, kas atbalsta uzņēmumu augšupeju un lietotāju apmierinātību, IT drošību un nepārtrauktu tehnoloģisko attīstību.

Kādēļ izvēlēties Hortus Digital?

0 +
Gadu vidējais darbinieku stāžs
0 +
Valstīs ieviesti projekti
0 +
Gadu sadarbība ar senāko klientu
0 +
Gadi nozarē

Moderni risinājumi modernā pasaulē

Sen pagājuši tie laiki, kad IT risinājumu ieviesējiem bija gadiem ilgi jāseko līdzi potenciālajiem klientiem, lai pēc tam tikpat ilgi veidotu projektus, kas novecoja straujāk nekā tie tika pabeigti.

Mūsdienās klienti paši atrod nepieciešamo informāciju un precīzi zina, ko viņi vēlas. Viņi sagaida gatavus, ātrus un drošus risinājumus – tāpat kā izvēlas pīrādziņu veikalā. IT pasaulē ir mainījusies ne tikai klientu pieeja, bet arī pašas tehnoloģijas.

Lielās, sarežģītās un noslēgtās sistēmas, kuru modificēšana padara uzņēmumus atkarīgus, vairs neinteresē nevienu. Mūsdienīgā pasaulē, kas ir tik dinamiska un digitāla, uzņēmumu efektivitāte balstās uz spēju ātri un kvalitatīvi ieviest digitālos procesus. Šī nepieciešamība ir asā pretrunā ar tradicionālo IT sistēmu ieviešanas pieeju un tehnoloģijām.

Uzņēmumiem šodien ir vajadzīga Digitālā Darbības Platforma, kas ļauj ātri un vienkārši integrēt dažādus biznesa procesus vienotā pārvaldības risinājumā, nodrošinot gan peļņu, gan procesu atbalstu.

Mūsu sadarbības partneri

“Klientu biznesa izaugsme ir augstākais mūsu darba novērtējums.”

Piesakies uz bezmaksas konsultāciju